Протидія плагіату

Редакція часопису «Соціальний калейдоскоп» приймає до публікації матеріали, статті тільки оригінальні, які не були опубліковані раніше і не подавалися для публікації в інших журналах.

Редакція часопису «Соціальий калейдоскоп» користується програмним забезпеченням для виявлення текстових запозичень у представлених рукописах: Detector Plagiarist, Antiplagiat, eTXT. Рукописи, в яких виявили плагіат чи текстові запозичення без посилань на першоджерело, відхиляються редакційною колегією до опублікування статті у журналі.

Плагіат перед публікацією

Всі матеріали, надіслані до редакції часопису «Соціальний калейдоскоп» аналізуються на предмет наявності будь-якого випадку плагіату по суті. Якщо плагіат чи текстові запозичення виявлено редакторами на будь-якому етапі до публікації рукопису, автора (авторів) попереджують про необхідність переписати текст або зробити посилання на першоджерело. Якщо плагіат складає більш ніж чверть обсягу статті, редакція може відмовити в публікації такого матеріалу і стаття буде відхилена, а організацію, де працює автор може бути поінформовано.

Політика перевірки на плагіат

Рукописи, де виявлено плагіат, обробляють на підставі обсягу плагіату за такими правилами:

  • якщо в статті виявлено плагіат і обсяг запозиченого матеріалу становить не більше чверті від загального обсягу статті, рукопис негайно відправляють авторам для перегляду змісту;
  • якщо обсяг запозиченого матеріалу становить більше чверті від загального обсягу статті, рукопис відхиляють без редакційного рецензування. Авторам рекомендують переглянути текстові запозичення і плагіат рукопису та повторно подати в новому рукописі.

Відсоток плагіату, який було розраховано програмним забезпеченням оцінюється редакційною колегією.