eISSN 2709-0906

DOI prefix: 10.47567

Видавець: Громадська організація  "ФОНД СВОБОДИ І ДЕМОКРАТІЇ"

Науковий журнал публікується з 2020 р.

Періодичність: 6 разів на рік

Тип видання: науковий журнал

Мови виданняукраїнська, англійська (змішаними мовами)

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ 
Серія КВ № 24605-14545Р (24.11.2020)

Часопис «Соціальний калейдоскоп» є спеціалізованим  виданням, що публікує високоякісні, теоретично обґрунтовані наукові статті актуальної тематики у сфері правничих та економічних  наук, зокрема науково-дослідницькі матеріали, присвячені проблемам правового регулювання у сфері державотворчих, правотворчих та євроінтеграційних процесів, а також законодавчим ініціативам, що спираються на світовий досвід та національні традиції. ЦІЛІ ТА ПРОБЛЕМАТИКА.

Головний редактор: Кофман Борис,  доктор юридичних наук, старший дослiдник, заслужений юрист УкраЇни, головний науковий співробітник Інституту Законодавства Верховної Ради України

Члени редакційної колегії

Ліцензійні умови: автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії  Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.

Відкритий доступ: журнал дотримується політики відкритого доступу (open access). Усі статті розміщуються безстроково і безкоштовно відразу після виходу номера. Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей журналу представлений на офіційному сайті журналу у розділі Архіви.

Редакцією журналу було вжито заходів для забезпечення високих етичних та професійних стандартів, заснованих на Принципах прозорості і кращої практики наукових публікацій.

Публікаційна етика: для забезпечення високих етичних та професійних стандартів, заснованих на принципах прозорості і кращої практики наукових публікацій видання дотримується  рекомендацій Комітету з етики публікацій (Committee on Publication Ethics), міжнародних стандартів для редакторів та авторів (International standards for editors and authors).

Більш детально за посиланням ПУБЛІКАЦІЙНА ЕТИКА.

Адреса редакції:
65023, ПРОВУЛОК УШИНСЬКОГО, 6, КВ.8, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
golovred@socialcaleidoscope.org.ua
тел: +38 097 264 21 32

Контактна особа: Юрій Ямковой